Kategorie pytań



Pytanie:

Pytanie: Rozwiązane
ania_sdz

wysokie pH moczu w ciazy

Pyta: ania_sdz  |  Dodane: 23 października 2009  |  Ilość odpowiedzi: 3


Tagi: ciąża

mam wysokie pH moczu bo az 9 a jestem w 10 tyg ciazy czy a jakies sposoby na zmniejszenie go? słyszałam ze im wyższe pH tym wieksza zansa da bakterii i podobno to pH mozna zbic herbatka zurawinowa lub witaminą C czy to prawda? prosze o podpowiedz

pozdrawiam :))


0
obserwuj pytanie  |  drukuj  | 
Dodaj do:

Najlepsza odpowiedź wybrana przez użytkowników

szalonakisia_1

Odpowiada: szalonakisia_1
Dodana: 23 października 2009


Ja tez miałam wysokie ph moczu, podobno chyba wszystkie w ciąży tak mają.Ja miałam na to przepisane Furaginum. Dodam że miałam też prócz tego bakterie w moczu, ale to prawie cała ciąże miałam jakieś bakterie. I lekarz mi powiedział że bywa że w ciąży się ma takie różnego typu problemy.



Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
ania_sdz 23 października 2009 ania_sdz napisała:

ale mozna pić herbatke zurawinową ?
czytałam ze mozna ale nie wiem czy to prawda


Pozostałe odpowiedzi:

szalonakisia_1

Odpowiada: szalonakisia_1
Dodana: 24 października 2009


można pić też herbatkę żurawinową. Jest też lek bez recepty urosept, deż działa odkażająco na drogi moczowe



Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


creedka1985

Odpowiada: creedka1985
Dodana: 23 października 2009


ja jestem z 8 miesiącu ciąży i moje ph wynosi 7. mój ginekolog powiedział, że to za dużo przez co mam zapalenie pęcherza. przepisal mi Furaginum. do tego pije duzo soku z żurawiny.



Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
Konto usunięte 23 października 2009 Konto usunięte napisała:

ja też tak miałam i dokładnie ten sam lek